Abbara Kahve edebiyat söyleşilerinin konuğu Mustafa Uçurum ve Ali Bal

Abbara Kahve edebiyat söyleşileri bu hafta iki konuğu birden ağırlıyor: Mustafa Uçurum ve Ali Bal.

Abbara Kahve edebiyat söyleşilerinin konuğu Mustafa Uçurum ve Ali Bal

Sezon başından bu yana yapılan etkinliklerde Nazif Gürdoğan, Fahri Tuna, Nilüfer Zontul Aktaş, Hüseyin Akın, Gökhan Serter, Necip Evlice, Ayhan Öz, Ahmet Karacan ve Recep Seyhan’ın konuk olduğu edebiyat söyleşileri  devam ediyor.

15 günde bir cumartesi günleri düzenlenen etkinlik çerçevesinde konuk olan şair ve yazarlarla yeni çıkan kitabı çevresinde konuşuluyor, şair ve yazarlar kitaplarını da imzalıyor.

Edebiyat Söyleşilerine konuk olacak  Mustafa Uçurum ve Ali Bal ile ‘edebiyat ve dostluk’ çerçevesinde   konuşulacak.

Tokat’ta ikamet eden ve aynı zamanda eğitimci olan her iki konuğumuz Uçurum ve Bal, bir program vesilesi ile İstanbul’a gelecekler ve çeşitli etkinliklere katılacaklar. Tokat’ta valilik ve milli eğitim müdürlüğü işbirliği ile bir süreden beri yürütülen okuma gruplarını yöneten öğretmenler arasında olan Mustafa Uçurum ve Ali Bal, bu programla ilgili de açıklamalarda da bulunacaklar.

Mustafa Uçurum ve Ali Bal’ın konuk olacağı etkinlik 29 şubat cumartesi günü 18-19 arasında gerçekleşecek. Üsküdar’ın merkezindeki Abbara Kahve’de düzenlenecek etkinliği Şakir Kurtulmuş yönetecek. Uçurum söyleşi sonunda kitaplarını da imzalayacak.

Yayın Tarihi: 24 Şubat 2020 Pazartesi 15:00
YORUM EKLE

banner19

banner36