Abbara Kafe Edebiyat Söyleşilerinin konuğu Gökhan Serter

Abbara Kafede düzenlenen edebiyat söyleşilerinin bu hafta konuğu şair Gökhan Serter olacak. Geçtiğimiz haftalarda başlayan etkinliklerde Nazif Gürdoğan, Fahri Tuna, Nilüfer Zontul Aktaş ve Hüseyin Akın’ın konuk olduğu edebiyat söyleşileri Gökhan Serter’le devam ediyor.

Abbara Kafe Edebiyat Söyleşilerinin konuğu Gökhan Serter

Etkinlik çerçevesinde konuk olan şair ve yazarlarla yeni çıkan kitabı çevresinde konuşuluyor, şair ve yazarlar kitaplarını da imzalıyor.

Edebiyat Söyleşilerine konuk olacak şair Gökhan Serter’in geçtiğimiz günlerde yeni bir şiir  kitabı Çıra Edebiyat dizisinde yayınlandı. ‘Sonra Aşk Olur Her Yenilgi’ şairin üçüncü şiir kitabı.Yeni yayınlanan bu kitap çerçevesinde konuşacak olan Gökhan Serter aynı zamanda Yedi İklim dergisinde yaptığı  şiir editörlüğü bağlamında görüşlerini de açıklayacak. Söyleşi sonrasında  Gökhan Serter yeni çıkan şiir kitabını imzalayacak.

Şair Gökhan Serter’in konuk olacağı etkinlik 23 kasım cumartesi günü 17-18 arasında gerçekleşecek. Üsküdar’ın merkezindeki Abbara Kahve’de düzenlenecek etkinliği Şakir Kurtulmuş yönetecek.

Yayın Tarihi: 20 Kasım 2019 Çarşamba 14:00
banner25
YORUM EKLE

banner26