7. Uluslararası Güzel Sanatlar Sempozyumu

25-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi ev sahipliğinde 7. Uluslararası Asos Congress Güzel Sanatlar Sempozyumu düzenlenecek.

7. Uluslararası Güzel Sanatlar Sempozyumu

7. Uluslararası Güzel Sanatlar Sempozyumu’nda nitelik açısından akademisyenlerin çalışmalarına ve araştırmalarına en üst düzeyde katkı sağlanması, disiplinlerarası çalışma ortamı oluşturarak alanla ilgili deneyimlerin, kuramsal ve uygulamalı bilgilerin paylaşılması ve güzel sanatlar alanındaki güncel konuların tartışılması hedeflenmektedir.

Sempozyum kapsamında; Fotoğraf, Geleneksel Türk Sanatları, Grafik Tasarım, Heykel, Müzik, Plastik Sanatlar, Resim, Sahne Sanatları, Seramik ve Cam Tasarımı, Sinema, Tasarım, Televizyon, Taşınabilir Kültür Varlıkları/Sanat Eserleri Restorasyonu ve Konservasyonu, Tekstil ve Moda Tasarımı, alanlarında bildiriler kabul edilecektir.

Sempozyum bünyesinde poster sunumlara da yer verilecektir. Poster sunum hazırlama kuralları için tıklayınız.

Sempozyuma, ulusal ve uluslararası düzeyde güzel sanatlar alanında çalışmakta olan akademisyenler, yöneticiler, güzel sanatlar uzmanları, öğretmenler, mezun öğrenciler, sivil toplum temsilcileri ve güzel sanatlara ilgi duyan dinleyiciler davetlidir.

Yer: Ankara

Tarih: 25-27 Ekim 2019 

Yayın Tarihi: 18 Ağustos 2019 Pazar 05:00 Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2019, 15:39
banner25
YORUM EKLE

banner26