6'ncı İzmir Coffee Festival’e geri sayım başladı

İzmir’in en sevilen etkinliği olan İzmir Coffee Festival bu sene 6. kez kahve severleri nitelikli kahveler ve eğlenceli etkinliklerle buluşturacak. İzmir Arena’da 7-8-9 Ekim tarihlerinde düzenlenecek festival Feridun Düzağaç ile Nil Karaibrahimgil konserleriyle renklenecek. Festivale giriş bileti ise Türkiye’nin kültür sanat ve eğlence platformu Biletinial’da satışta.

6'ncı İzmir Coffee Festival’e  geri sayım başladı

05.10.2022 İzmir’in en sevilen etkinliklerinden biri olan İzmir Coffee Festival bu sene 6. kez kahve severler ile buluşuyor.  İzmir Arena’da 7-8-9 Ekim tarihlerinde düzenlenecek İzmir Coffee Festival’de kahveye ilişkin bilgilendirici workshoplar ve söyleşiler gerçekleştirilirken, ünlü isimlerde konserleriyle kahve keyfini perçinleyecek. Eğlenceli sahne şovların yapılıp ünlü isimlerin konser vereceği festivalin biletleri Türkiye’nin teknoloji odaklı kültür, sanat, spor ve eğlence platformu www.biletininal.com’da kahve tutkunlarını bekliyor.

Loc Festivals tarafından 6. kez düzenlenen İzmir Coffee Festival, bu yıl enerjik ve eğlenceli içeriklerle katılımcıları ile buluşmaya hazırlanıyor. 3 gün boyunca devam edecek festivalde kahvenin sihirli dünyası, ücretsiz söyleşi ve workshoplar ile katılımcılara aktarılacak. Yaklaşık 120 farklı firmanın stand açacağı festivalde, katılımcılar dünya kahvelerini ücretsiz deneyimleme imkanına sahip olacak. Festivalin ilk akşamı ise Feridun Düzağaç konseri ile renklenecek. Festivalin ikinci gününde Nil Karaibrahimgil katılıcıları şarkıları ile coştururken, festivalin son gününe ise Ozan Doğulu DJ performansı damgasını vuracak.

LOC Festivals’ın Kurucu ortakları Şahin Aydoğan ve Volkan Sönmez İzmir’de 6. Kez kahve festivalini düzenlemenin gururunu yaşadıklarını söyleyerek, “Tarih boyunca kahve ve kahvenin yolculuğunda önemli liman kenti olan şehrimiz kahvenin yolculuğuna da katkı sağlıyor ve sektöre yön veriyor. Festival ekibi olarak her sene olduğu gibi bu sene de bambaşka bir festivalde tüm kahve severleri kahve ve eğlence dolu 3 gün geçirmeye çağırıyoruz” diye konuştu.

Yayın Tarihi: 06 Ekim 2022 Perşembe 18:00
YORUM EKLE

banner19

banner36