Özgün İyi Yönetim Uygulamaları Forumu 5. Kez Toplandı (Video)

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı 5’inci Özgün İyi Yönetim Uygulamaları Forumu'na imza attı. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in de katıldığı etkinlikte, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri biraradaydı.

Özgün İyi Yönetim Uygulamaları Forumu 5. Kez Toplandı (Video)

Farklı sektörlerden özgün ve başarılı uygulamalar geliştiren kuruluşların hikayelerini paylaştıkları Özgün İyi Yönetim Uygulamaları Forumu'nun beşincisi, 2 Nisan Cumartesi günü Haliç Kongre Merkezi’nde gerçeleştirildi. Hz. Mevlana Celaleddin Rumi'nin, “Bir mum, başka bir mumu tutuşturmakla aydınlığından bir şey kaybetmez'' sözünü kendine prensip alarak yola çıkan Özgün İyi Yönetim Uygulamaları Forumu’nda, kurumları başarıya taşıyan temel fikirlerin ortaya çıkış ve uygulanış süreçleri katılımcılarla paylaşıldı.

Özgün İyi Yönetim Uygulamaları Forumu'nun açılış konuşmasını, Boğaziçi Yöneticiler Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Haluk Dortluoğlu yaptı. Dortluoğlu, üretim yapan kurum ve kuruluşların başarılarına katkıda bulunarak sayılarını arttırmanın gerekliliğine vurgu yaptı. Kuruluşların, yönetim uygulamalarındaki farklılıklarını yakalayarak ilerlemeyi hedefleyen forumda, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek de söz aldı.

Karşılıklı fikir paylaşımlarının yapıldığı Özgün İyi Yönetim Uygulamaları Forumu farkındalıklık oluşturan bir yapıya sahipti. Özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının üst düzey yöneticilerini ağırlayan Özgün İyi Yönetim Uygulamaları Forumu'na 2017 yılında bir yenisi daha eklenecek.

 

Arzu Hilal Aslanoğlu

Yayın Tarihi: 06 Nisan 2016 Çarşamba 10:00 Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2016, 11:47
banner25
YORUM EKLE

banner26