Edebiyat Söyleşilerinin konuğu Ayhan Öz

Abbara Kahve edebiyat söyleşilerinin bu haftaki konuğu Ayhan Öz. Geçtiğimiz aylarda başlayan etkinliklerde Nazif Gürdoğan, Fahri Tuna, Nilüfer Zontul Aktaş, Hüseyin Akın ve Gökhan Serter’in konuk olduğu edebiyat söyleşileri Ayhan Öz’le devam ediyor.

Edebiyat Söyleşilerinin konuğu  Ayhan Öz

15 günde bir cumartesi günleri düzenlenen etkinlik çerçevesinde konuk olan şair ve yazarlarla yeni çıkan kitabı çevresinde konuşuluyor, şair ve yazarlar kitaplarını da imzalıyor.

Edebiyat Söyleşilerine konuk olacak Dr. Ayhan Öz’ün yakın zamanda çıkan ‘Din Eğitimi ve Birey Oluşun İmkanı’ başlıklı kitabı çevresinde kitabın hazırlanışı, din eğitiminin bugünkü durumu, eğitime  etkileri ve birey olmanın sorumlulukları, neye tekabül ettiği gibi çeşitli konular üzerinde durulacak.

Uzun bir süre milli eğitime bağlı okullarda din kültürü, ahlak bilgisi öğretmenliği ve idarecilik yapan Dr. Ayhan Öz, 2013 yılından bu yana Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Bilimleri Anabilim dalında öğretim üyesi olarak görevine devam ediyor.

Dr. Ayhan Öz’ün  konuk olacağı etkinlik 28 aralık cumartesi günü 17-18 arasında gerçekleşecek. Üsküdar’ın merkezindeki Abbara Kahve’de düzenlenecek etkinliği Şakir Kurtulmuş yönetecek.Ayhan Öz, söyleşi sonunda kitaplarını da imzalayacak.

Yayın Tarihi: 27 Aralık 2019 Cuma 08:59
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner26