Yeni Bir Ses: Dilhâne Çocuk

2018 yılından bu yana 61 sayıdır kıymetli okurların huzuruna çıkan Dilhâne dergisi, yepyeni bir heyecan ve müjde ile yola devam ediyor: Dilhâne Çocuk Dergisi!

Yeni Bir Ses: Dilhâne Çocuk

Dilhâne dergisinde yayımlanan şiirler ve denemelerin derlenmesi ile oluşan kitaplar, kısa zaman önce, kıymetli okurlara emanet edilmişti. Bugün gelinen noktada ise en değerli varlıklarımız, geleceğimizin teminatı ve biricik emanetimiz olan çocuklar için “yeni bir renk, yeni bir ses” olacak Dilhâne Çocuk. Her geçen gün daha da hızlanan bir çağda, çocukların nefes alabileceği bir “durak” olmak niyetiyle kollar sıvandı, gönle düşenler dillerden döküldü. Gelenekten alınan ilhamla geleceğe bir umut olmak için kelimeler, satırlara dizildi.

Minik yüreklere dokunmak, dijital mecrada yeni bir “nefes” olmak ümidiyle, Dilhâne Çocuk minik okurlarla buluşmayı hedefliyor. Üç aylık bir çocuk dergisi olarak, her sayıda birbirinden değerli hikayeler, şiirler ve bilmecelerle çocuklarla buluşacak. Yitik hazinenin çağrısıyla uzun bir yolculuk başlıyor!

Dilhâne Çocuk dergisinin masum yüreklere nefes, meraklı bakışlara yeni bir renk olması temennisiyle…

Sosyal medyada Dilhâne Çocuk

instagram.com/dilhanecocuk
twitter.com/dilhanecocuk
youtube.com/dilhanecocuk

Yayın Tarihi: 26 Aralık 2022 Pazartesi 14:30
YORUM EKLE

banner19

banner36