, 23 Nisan 2018
İslami Gençlik Hareketlerinin Bugünü Video Röportaj

4193

İslami Gençlik Hareketlerinin Bugünü (Video Röportaj)

Dünya Bizim olarak atıldığımız video habercilik macerasını alanında ilk olacak bir yayın dizisiyle zenginleştirmek istedik: İslami Gençlik Hareketlerinin Bugünü... İlk yayınımızda, Boğaziçi İslami Araştırmalar Kulübü'nü (BİSAK) temsilen Mustafa Runyun ve İTÜ Beyan'ı temsilen Erkam Beyazyüz'ü konuk ettik.

İlgili Yazılar
İslami Gençlik Hareketleri ile Söyleşiler Genç Dergisi ve Genç Öncüler
İslami Gençlik Hareketleri ile Söyleşiler: Genç Dergisi ve Genç Öncüler Dergisi (video)

İslami Gençlik Hareketleri ile yapmaya başladığımız söyleşilerden ikincisinde konuklarımız Genç dergisinden Salih Yüztgenç ve Genç Öncüler dergisinden Furkan Gençoğlu...
16/12/2016 09:09
Dedem Mustafa Runyun
Dedem Mustafa Runyun!

Onu Ali Ulvi Kurucu'nun Hatıratından okuduk. 60'lı yılların önemli müsadele adamlarından Mustafa Runyun! Merhum Runyun'u torunu Mustafa Runyun bizim için anlattı!
25/03/2009 12:12

Dünya Bizim olarak atıldığımız video habercilik macerasını, alanında ilk olacak bir yayın dizisiyle zenginleştirmek istedik: İslami Gençlik Hareketlerinin Bugünü.

STK, üniversite kulübü, yayıncılık, cemaat ve tebliğ çalışmaları gibi birçok alanda; çok farklı fikir ve eylem yelpazesinde faaliyet gösteren onlarca gençlik oluşumunu tanımak, seslerini duyurmak; akabinde de "bizim camianın gençlerinin gündemi ne?" sorusuna bir yanıt almak ve tarihe arşiv tadında bir kayıt düşmek amacındayız.

Her yayında iki hareket temsilcisine yer vereceğiz. Onlarla doğrudan ilgilendiğimiz noktalara temas eden, yalın sohbetler gerçekleştirip izleyiciyi sıkmayan yayınlar yapacağımıza inanıyoruz.

İlk yayınımızda, Boğaziçi Üniversitesi'ndeki Boğaziçi İslami Araştırmalar Kulübü'nü (BİSAK) temsilen Mustafa Runyun ve İstanbul Teknik Üniversitesindeki İTÜ Beyan'ı (İTÜ Tevhid ve Adalet Topluluğu'nun da bileşeni) temsilen Erkam Beyazyüz'ü konuk ettik.