En Çok Okunanlar
Son Yorumlananlar
Namaz Vakitleri
YORUMLAR
Ana Sayfa > Tüm Yorumlar

Hangi tv hangi cemaatin?

Kategori


Toplam Yorum
: 23


Cemaat derken
İlhan Çebi
Cemaati İslami ıstılahi bir kavram olarak kabul edersek belki banka reklamı yapmayan kanalları da cemaat kanalı(tv) kabul edebiliriz... Tv5 ile alakalı sunum bence de hoş değil ama bu kadar da tepki gösterilmesi gerekmez tabi Bence Milli Görüşçüler'in sağcılaşıp sığlaşmak ve dünyevileşmektense cemaat görüntüsü arzetmeleri evladır. Bundan gocunmamak lazım. Şunu biliyorum ama ki Erbakan Hoca siyasi sahneye çıkarken şu cemaat bana destek verse diye bir beklentide olmamıştır. Diyeceğini demiştir.
17/08/2013, 21:52
Semerkand tv kimin
Mesut
Semerkand televizyonumuz Menzil grubunun televizyonundur elhamdülillah,ayrıca radyo 15 vardır,ismi Semerkand radyo oldu;dergilerimiz:Semerkand dergisi,Mostar ve aile dergileri vardır.Selam ve dua ile..
13/08/2013, 02:29
ama
rabia
Kadirileri de sayalım lütfen Haydar Hoca nın meltem tv mesaj tv köy tv kadırga tv yayınları icmal dergisi ve yeni mesaj gazetesi var hepinizin istifadesine sunuyorum
01/08/2013, 23:54
semerkant
mesut
semerkant televizyonu ve radyo15 menzil cemaatinindir
27/11/2012, 12:09
tv5
erdem ak
tv5 milli görüş hareketinin olarak ifade edilmeliydi.oradaki ifadeyi yanlış buldum."erbakan hoca etrafındakilerde cemaat sayılırsa" ifadesi çok da uygun değil.elbette bir cemaat grup parti islami bir harekettir.kanal 7 ile yola başlandı ve güzel hizmetlere sebep de oldu.28 şubat sürecinde kanal 7 mazlumların sesi oldu.şimdiki çizgi eleştirilebilir ama düzelir inşallah
21/03/2012, 23:00
âlemci kanal
Cenk
Kanal 7'de, bu günlerde sık sık eski Yeşilçam filmleri oynuyor. Dün akşam ki filmde, senaryodaki karakterler sofrada muhabbetle rakı içiyor, eğleniyor,birbirlerine sarkıyorlardı. Ne rakının şişesindeki marka karartılmıştı ne de bu olumsuz örnek teşkil eden sahneye!! kesinti yapılmıştı. Kanal 7'nin içi önce güzelliklerle dolduruldu, sonra boşaltıldı daha sonra da ÜlKE TV ye taşınıldı. Zamanı geldiğinde de, ÜLKE TV'den de
17/11/2011, 11:46
ribat
m.selman er
konya merkezli ribat cemaatinin ribat fm ve radyo en iç anadolunun en büyük radyosu uydu ve internet yayınları mevcud bunlara iave edelim
03/10/2011, 10:48
Fatih Öz' bey kardeşime
Ahmet Faruk
Bir önceki yorumda "Kanal A" nın Aziz MAhmut Hüdayinin manevi yoluna hizmet ettiği söylenmedi ki!..
Kanalın kurucuları/kurdurucuları bu cemaattendir denildi.
Tv nin ismindeki "A" nın Ankarayı remzettiği hatta sahibinin Melih Gökçek olduğu bir şehir efsanesidir.
İlk defa duyduğunuz bu bilgiyi küçük bir çalışmayla teyit edebirsiniz. Acizane tavsiyem; sonradan pişman olacağınız manevi bağlayıcılığı olan yaklaşımlardan imtina ediniz. .
04/07/2011, 15:04
Kanal A Hakkında
Fatih Öz
Altınoluk ekolüne bağl birisi olarak Kanal A Tv'nin yolumuza ait olduğunu duymadım ve zannetmiyorum. Elhamdülillah bir kanalımız yoktur. İnsanları yanlış bilgilendirmeyelim, haberdeki bilgiler doğrudur.

Ladikli Ahmet Ağa kibrit kutusundaki minik bir kız resmine gözü takldı diye günlerce Hızır aleyhisselam ile görüşememiş. Şimdi ise Tv'lerde -çok affedersiniz- ped reklamları yapılıyor, neler neler gösteriliyor.

Hak üzere devam edenlerdendir Altınoluk camiası.
02/07/2011, 12:43
Ekleme
Ahmet Faruk
Kanal A televizyonu Altınoluk ekolünündür.
Bilinen genel yanlış; Kanalın adındaki "A" nın Ankara'yı işaret ettiğidir. Aslında bu "A" , "Aziz Mahmut Hüdayi" ve "Altınoluk'u işaret eder.

Sayın Bahadıroğlu yazının başında sadece TGRT' nin dramatik dönüşümüne şöyle bir dokunmuş geçmiş. Ama ya diğerleri?!.
Faideli işleri de olan bu kanalların yayın poltikalarıyla ilgili bir analiz, bu yazının peşine eklense ne güzel olur.
29/06/2011, 10:23
Toplam: 23 | Sayfa: 1 2 3 >>>